Polish English

Transport osób i paczek
POLSKA • BELGIA • FRANCJA

Jedyny przewoźnik z lubelszczyzny

Transport lotniskowy w Paryżu
BEAUVAIS • CDG • ORLY

Strona zawiera informację na temat transportu lotniskowego

Cennik

Lotnisko BEAUVAIS -> Porte Maillot 15 euro/osoba
Lotnisko BEAUVAIS -> wskazany adres w Paryżu (20 euro/osoba)
Lotnisko BEAUVAIS -> Disneyland 25 euro/osoba
Lotnisko CDG -> wskazany adres w Paryżu 50 euro (1-5 osób) + 10 euro za każdą dodatkową osobę
Lotnisko ORLY -> wskazany adres w Paryżu 50 euro (1-5 osób) + 10 euro za każdą dodatkową osobę

O nas

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych, transferu osób między lotniskami. Przejazd odbywa się w komfortowych warunkach nowymi busami. Z nami posiadasz pełne ubezpieczenie podczas transportu oraz gwarancję dojazdu w bezpieczynch warunkach.
Oferujemy między innymi transport do parków rozrywki: Disneyland Paris oraz Park Asterix (Parc Astérix). Posiadamy szeroką gamę usług transportowych między innymi takie jak Zwiedzanie nocne Paryża, które jest mile wspominane przez naszych klientów, oraz cieszy się dużą popularnością. Jeżeli potrzebujecie zasięgnąć informacji możecie zadzwonić na naszą infolinię lub odwiedzić zakładkę Przydatne Info gdzie znajdziecie takie informacje: Jak dojechać do parku disneyland i asterix, Jak dojechać z Beauvais do Paryża (przejazd w obie strony). Pokoje i noclegi w Paryżu, Rozrywka w Paryżu, Komunikacja miejska oraz wiele innych cennych informacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem oraz odwiedzenia naszego profilu na facebook'u. Z Nami dojazd do i z Paryża upłynie w miłej atmosferze i komfortowych warunkach. Wszelkie uwagi z waszej strony są mile widziane pozdrawiamy grupa Transportparis.

Aktualności, ciekawostki oraz przydatne informacje na naszym facebooku

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Paryżu dołącz do naszego facebooka. Znajdziesz tam nie tylko informacje o Paryżu, ale także informacje o tanich lotach z i do Polski, dowiesz się jak dojechać z dowolnego lotniska Paryża pod wskazany przez Ciebie adres.