Polish English

Jak dojechać z lotniska w Beauvais

Lotnisko w Beauvais położone jest 85 km na północ od Paryża. Jeżeli macie zamiar wybrać się do stolicy Francji tanimi liniami lotniczymi trzeba brać to lotnisko w głównej mierze pod uwagę.

Istnieją trzy sposoby na dotarcie z Lotniska Beauvais Tille oddalonego o ponad 80km do Paryża

Pierwszym Sposobem Jest transfer/dojazd z nami

Korzystając z naszej oferty są Państwo zwiezieni komfortowo i szybko. Naszych kierowców cechuje miła obsługa i zasób informacji którymi się z wami chętnie podzielą i ostrzegą na co należy uważać. Poczytajcie opinie o nas na forum F4F oraz naszej stronie mówią same za siebie. Zarezerwuj transport z nami.

Drugim Sposobem Jest autokar który odjeżdża z Lotniska do Paris Porte Maillot (północna zachodnia część miasta na samych jego obrzeżach) i są one ściśle powiązane z każdym przylotem. Czas dojazdu do paryża rzadko jest taki jak podają na stronie internetowej przewoźnika. Następnie aby dojechać do centrum musicie wsiąść w RER C (kolejka podmiejska) lub Metro nr 1 nazwa stacji Porte Maillot. Koszt autokaru to 17 Eur plus jednorazowy bilet na metro to 1,80 Eur Transfer powrotny wygląda tak samo z tą różnicą że na miejscu z kąd odjeżdżają autokary należy być najpóźniej 3h 15min przed planowanym zamknięciem bramek samolotu, którym odlatujemy.

Trzecim rozwiązaniem jest Komunikacja miejska miasta Beauvais czyli linia nr 12 Którą dojedziecie na Gar S.N.C.F (dworzec kolejowy) czas dojazdu to 25-30 min. Następnie wsiadacie w pociągu do Paryża odjeżdżają średnio co godzinę lub dwie.

Na lotnisku spotkamy też oczywiście taksówki lecz jest to najdroższe rozwiązanie cena ok 150 Eur jeżeli nie ma większych utrudnień w ruchu jak korki.