O nas

Nasza firma specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług transportowych na trasie Polska - Francja. Wyruszamy ze wskazanego miejsca i zawozimy pod konkretny adres. Przejazd odbywa się w komfortowych warunkach nowymi, 9-osobowymi busami wyposażonymi w ogrzewanie postojowe oraz klimatyzację na każdy rząd siedzeń. Podróżując z nami posiadasz pełne ubezpieczenie podczas transportu oraz gwarancję dojazdu w bezpieczynch warunkach. Chętnie przyjmiemy zlecenia na zakup artykułów spożywczych, części samochodowych, książek i prasy polskiej. Dowieziemy nadbagaż lotniczy oraz zakupy internetowe. Gwarantujemy dowóz przesyłek na czas oraz w nienaruszonym stanie. Szczegółowych informacji na temat naszej oferty oraz praktycznych porad dotyczących pobytu w Paryżu możecie uzyskać na naszej stronie internetowej zakładka Transport Lotniskowy bądź dzwoniąc na naszą infolinię. Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem oraz odwiedzenia naszego profilu na facebook'u. Zależy nam na wysokiej jakości naszych usług dlatego powierzamy Państwa bezpieczeństwo profesjonalnym kierowcom z wieloletnim doświadczeniem. Z Nami podróż upłynie spokojnie,bezproblemowo i w sympatycznej atmosferze. Wszelkie uwagi i propozycje z Państwa strony są mile widziane. Zapraszamy do korzystania z naszych usług i życzymy przyjemniej podróży. Pozdrawiamy grupa Transportparis.

Nasze trasy przewóz osób i paczek bus Polska - Francja

Trasa przejazdu 1:

Chełm - Zamość - Lublin - Rzeszów - Kraków - Katowice - Wrocław - Paryż

Trasa przejazdu 2:

Chełm - Zamość - Lublin - Warszawa - Łódź - Poznań - Paryż


Wyjazd z Polski: WTOREK i PIĄTEK

Wyjazd z Paryża: CZWARTEK i NIEDZIELA

Cennik

Przewóz paczek

Od €20* • Przesyłka / List
Od €25* • Paczka do 30kg
Od €30* • Paczka powyżej 30kg
Od €40* • Rower oraz Paczki niestandardowe
Od €350* • Przewóz pojazdów
* - cena zależy od wielkości Paczki / Przesyłki, wagi, miejsca odbioru i dostarczenia oraz ilości podawanych paczek. Podany powyżej cennik dotyczy paczek dostarczonych i odebranych z Naszej siedziby. Szczegółową wycenę otrzymacie Państwo po podaniu dokładnych adresów oraz wymiarów drogą mailową bądź telefoniczną.

Przewóz osób

Od €70** • Polska - Niemcy / Niemcy - Polska
Od €75** • Polska - Belgia / Belgia - Polska
Od €80** • Polska - Luxemburg / Luxemburg - Polska
Od €85** • Polska - Francja / Francja - Polska
** - ceny uwarunkowane są adresem odbioru oraz docelowym

Uwaga !!!

Godziny i miejsca spotkań ustalane są po wcześniejszej konsultacji.
Zapraszamy do współpracy również grupy zorganizowane.
Prosimy pamiętać o telefonicznym potwierdzeniu wcześniejszej rezerwacji z Państwa strony w przeddzień wyjazdu. Brak potwierdzenia rezerwacji może skutkować utratą miejsca u przewoźnika.

Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Ceny mogą ulec zmianie bez uprzedzenia.

Rezerwacja

Na podany przez Ciebie adres e-mail zostaną wysłane informacje dotyczące złożonej rezerwacji. Koniecznie podaj prawidłowe dane w formularzu. Proces rejestracji musi być potwierdzony telefonicznie, bądź pocztą elektroniczną przez naszego pracownika. Czas odpowiedzi może trwać nawet do 24h, po tym czasie proszę o kontakt telefoniczny z naszym biurem. Wynika to z dużej ilości zapytań. Uwaga !!! Do tego czasu rezerwacja nie jest potwierdzona i nie jest wiążąca.

Jeżeli potrzebujesz zarezerwować transport w obie strony, złóż dwie oddzielne rezerwacje w systemie.

Ważne !!!
Kierowcy nie przyjmują dyspozycji odnośnie transportu. Następuje ona tylko i wyłącznie poprzez naszą stronę, kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Uwaga !!!
Jeśli złożyłeś rezerwację, a chcesz ją poprawić lub anulować, proszę o kontakt z biurem podając numer rezerwacji.

Kontakt

Napisz do nas.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach pracy biura od 9:00 do 22:00 od Poniedziałku do Piątku, Sobota od 9:00 do 20:00. Rezerwacje w nagłych przypadkach proszę kierować pod numer alarmowy.